Technologie

 UV gel

Technika pomocí UV gelu je vzhledově dokonalá ,nehty mají částečnou schopnost pružnosti.Tato metoda je vhodná pro astmatiky a alergiky.

Na nehty se nanáší v jedné či ve více vrstvách hmota-gel ,který tvrdne působením světla ve speciální UV lampě.Po vytvrdnutí se nehet dotvaruje a ozdobí do požadovaného vzhledu.Modeláž je zakončena nanesením konečného vysoce lesklého gelu.Následné doplnění je vhodné po 2-3-4 týdnech podle individuálního růstu nehtů.

UV acrygel

Acrylgel předčí ostatní nehtové materiály svou dvojitou silou-pružností gelu a tvrdostí akrylu a zároveň dokonalou přilnavostí.

Postup je je shodný s pracovním postupem jako pro UV gel.Doplnění taktéž. 

UV acryl

Výhodou acrylových nehtů je ,že jsou odolnější proti mechanickému a chemickému poškození.Nehodí se pro slabé a měkké nehty.

Hmota se nanáší od špičky až ke kořeni nehtu,dáme vytvrdit do UV lampy a pak vybrousíme pilníkem do požadovaného tvaru.Poté nalakujeme či ozdobíme a přelakujeme bezbarvým lakem nebo UV leskem.Doplnění za 2-4 týdny dle růstu nehtů.

Modeláž na šablony

Nehtovou šablonu zasuneme pod nehet a hmotu nanášíme od špičky a modelujeme do požadované délky a tvaru.Postupně naneseme hmotu až ke kořeni nehtu.Dáme vytvrdit do UV lampy.Pak opracujeme tvar špičky nehtů a vyhladíme povrch leštící houbou.Nakonec zdobíme a přetřeme UV leskem, dáme vytvrdit.

P-Shine

Technika P-Shine je vhodná pro většinu nehtových skupin-roztřepené,lámavé i nerostoucí nehty.Jelikož principem P-shinu je leštění nehtů,není vhodný pro nehty tenké a zničené.Kůra podporuje prokrvení a zdraví růst nehtů.Pravidelně doplňujeme do 14 dnů.Hlavními složkami P-shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka,které se nanáší na nehet speciální leštičkou a zalešťují se.Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva,která nehet vyživuje.Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci,nehet získá velmi vysoký lesk.P-Shine je vhodný i pro muže.

Parafínový zábal

Parafín je výborný pro suché,popraskané a namáhané ruce,na prohřátí kloubů,prokrvuje a vyživuje nehty.Je to speciální vosk ,který je ohřátý na 50°C v ohřívací parafínové vaně.Po aplikaci parafínu je pokožka rukou jemná,hladká a vyživená.V případě potřeby opakujeme parafínový zábal po 3-4 týdnech.Parafín je vhodný na ruce s umělými nehty.

Nail art

Nehty různě zdobíme a zvýrazňujeme pro různé příležitosti.Tato služba se označuje jako nail art,zdobení nehtů.Mezi zdobící pomůcky patří např.štrasové kamínky,glitrové prachy a laky,obtisky,samolepící proužky,razítka,drcené mušle,mašličky,sušené květy,akrylové květiny aj.

TOPlist