Novinky v nabídce

 

EFEKTOVÉ GELY

Nová kolekce FLOP UV gelů s nádhernými barevnými efekty a odlesky, které se mění v závislosti na světle...

 

 

 

 

 

 

 


Magnetické zdobení nehtů

 

Ke zdobení nehtů se dá použít buď lak, nebo také gel. Já používám gel.Oba typy obsahují unikátní patentované kovové pigmenty. Laicky řečeno po nanesení barevné vrstvy stačí jen vložit nehty pod upravený magnet a několik sekund počkat. Podle typu tohoto magnetu se na nehtech objeví konečný reliéf. Zatím jsou v prodeji 2 magnety s tvarem hvězdy a diagonály.

 

 

Barevné laky CRACKLE

Barevné laky CRACKLE  vytvoří na nehtech popraskaný vzhled během pár minut.

 

 

GEL CHAMELEON

Unikátní barevný gel měnící svou barvu v závislosti na teplotě. /více barev/

Tento uv gel  CHAMELEON se mění při každé změně teploty.Vzniknou duhové-stále měnící se french nehty. Jedno natření uv gelu vytvoří na nehtech krásné dvě barvy, které se stále budou měnit v další dvě barvy.

 

 

 

 

 

One Stroke-čínská malba v nail artu.

 

 

Květinové vzory jsou mezi nehtovými designérkami i klientkami velmi populární.Tato metoda je oblíbená po celé Evropě.Touto metodou lze namalovat různé druhy květin a listů.

  

 

Nail tattoos

Tetování na nehty. 1ks /5 kč

 

 

 

 

 

Twinkle tatt2

twinkle tatt2 je technika zdobení těla,která poskytuje nové příležitosti vytváření nepernamentního třpytivého ,,tetování" s přitažlivým designem obrázků.Toto tetování je vyjímečné tím,že má k dispozici několik barevných třpytivých odstínů.Obrázek zhotovený touto metodou je velmi působivý a při dopadu světla vytváří třpytivý efekt ,který by se dal přirovnat k lesknoucímu se kovu.Barevná škála umožňuje i barevné stínování a obrázek působí na pokožce plasticky.

twinkle tatt2 může být jedinečným a originálním  doplňkem Vašich plesových,večerních ,ale i svatebních šatů.Vhodné na diskotéky ,v léťě krásný doplněk k šatům,topům.........Na slunci se krásně třpytí.

Délka závisí na typu pokožky .Na sušší vydrží déle než u mastnější.Neprospívá mu mastnota a mechanické působení.Pod oděvem se rychleji setře.Trvanlivost obrázku je minimálně 1 týden.

Fixatér má i tu vlastnost ,že s hlediska bezpečnosti je vhodný na kteroukoliv část těla i na obličej.Toto ,,tetování je vhodné i   pro děti. Používají se šablony ,ale taky ruční malování.

Dětem do 15 let maluji jen v doprovodu rodičů.

ceny od 50-100kč dle velikosti

Některé mé práce

 

3D zdobení

Jedná se o složitější techniku.3D zdobení znamená ,zdobení na povrchu nehtu a motiv jakoby vystupuje z povrchu nehtu.Provádí se přímo na nehtu ,akrylovou hmotou .Modelují se různé ozdoby / kytičky,lístky..../.Ozdoby se neolupují ,jsou pevné. Při doplnění se odpilují a nahradí novými.

Pokud se rozhodnete pro toto zdobení,prosím při objednání ,mě na to upozorněte,ať si na vás můžu nechat více času.Je to tzv. ruční práce a je trochu časově náročná.Díky.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist